Ένα χριστουγεννιάτικο πρωινό με τους παππούδες και τις γιαγιάδες μας

Το Νηπιαγωγείο μας, εν όψει των γιορτών, προσκαλεί τους παππούδες και τις γιαγιάδες των παιδιών μας, για ένα ευχάριστο, δημιουργικό και διασκεδαστικό πρωινό στο σχολείο μας, με χριστουγεννιάτικη διάθεση. Δίνεται η ευκαιρία στους καλεσμένους μας να περάσουν ποιοτικό χρόνο παίζοντας, τραγουδώντας, χορεύοντας και δημιουργώντας κατασκευές μαζί με τα παιδιά.

Μέρα Χωρίς Στολή

Ο Σύνδεσμος Γονέων του Σχολείου μας διοργανώνει Μέρα Χωρίς Στολή. Οι μαθητές έρχονται στο σχολείο χωρίς τη στολή τους, προσφέροντας ένα συμβολικό ποσό, το οποίο θα δοθεί για φιλανθρωπικό σκοπό.

Μέρα Χωρίς Στολή

Ο Σύνδεσμος Γονέων του σχολείου μας, διοργανώνει τη «Μέρα Χωρίς Στολή». Τα παιδιά έρχονται στο σχολείο χωρίς τη στολή τους, προσφέροντας το συμβολικό ποσό των 5 ευρώ, το οποίο θα δοθεί για φιλανθρωπικό σκοπό.